menu mobilne
Witamy w Małym misu!

Miasto Stary Sącz

Stary Sącz jest jednym z najstarszych miast w Polsce, prawa miejskie uzyskał w XIII wieku. Miasto położone jest w kotlinie sądeckiej charakteryzującą się pięknymi górskimi widokami. Stary Sącz posiada rynek, który jest przykładem średniowiecznej architektury.

W mieście znajduje się również klasztor Klarysek założony przez księżną Kingę, która sama wstąpiła do klasztoru po śmierci męża. Stary Sącz posiada wiele innych miejsc, które są warte zobaczenia miedzy innymi jest to ołtarz papieski, na którym w 1999 roku papież Jan Paweł II kanonizował świętą Kingę.

Na obrzeżach miasta znajdują się stawy, wykorzystywane są przez mieszkańców oraz turystów w upalnie dni do kąpieli, a w dni chłodniejsze można spotkać tam wędkarzy szukającym odpoczynku od miejskiego zgiełku. Stary Sącz w 2015 roku na jednym z najwyższych szczytów przyległych do miasta, wybudowało wyjątkową wieże widokową w kształcie spirali, która cieszy się dużym zainteresowaniem turystów, gdyż można z niej obserwować panoramę kotliny Sądeckiej.

Nasza Agroturystyk mieści się w niedalekiej odległości od tego bogatego w atrakcje miasta, w którym posiadamy również Restauracje oraz Delikatesy Spożywcze.

Miasto Stary Sącz Miasto Stary Sącz Miasto Stary Sącz Miasto Stary Sącz Miasto Stary Sącz Miasto Stary Sącz

Array

Zapraszamy

Wszystkich zainteresownych wypoczynkiem w naszym domu, zapraszamy do składania zamówień drogą telefoniczną:
18 446-24-51
605-560-786 lub
609-103-996
jak również mejlową:
kontakt@agroturystykamalymis.pl

Zaznaj spokojnego wypoczynku w zacisznej atmosferze!

W naszym gospodarstwie agroturystycznym czekają na Ciebie

Więcej informacji

W okolicy naszego gospodarstwa agroturystycznego znajdziesz

Więcej informacji
Serdecznie zapraszamy!

Miasto Stary Sącz, Mały Miś Agroturystyka ,Przysietnica , Stary Sącz


ładowanie

do_gory